Vyhledávání

Úvod / O nás

O nás

Společnost ČEMAT, v České republice registrovaná pod obchodním názvem ČEMAT trading, spol. s r. o., je předním distributorem doplňků pro manipulační a stavební techniku v České a Slovenské republice. Sídlo firmy se nachází na okraji Bohumína na ulici Čs. armády 184, 735 51 Bohumín-Pudlov, cca. 8 km od Ostravy. IČo firmy je 25379470 a DIČ CZ 25379470.


logo čematČemat dlouhodobě a stabilně zastupuje světové výrobce prověřených značek, jakými jsou BOLZONI AURAMO, MSE-FORKS, CAMSO (dříve SOLIDEAL), ATG, RÄDER VOGEL, CASCADE, DCL, SEAT či INTERSOFT NEXO. Jako jediní na trhu navíc dodáváme teleskopické vidlice výrobní řady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® společnosti MSE-FORKS. Kromě značek, které má ČEMAT ve výhradním zastoupení nabízí v sekcích nosných vidlic, zvedacích stolů a sedaček také produkty vlastí výroby – CMT Forks, CMT Lifts, CMT Seats.

Ke každému produktu poskytujeme odborné poradenství, montáž a samozřejmě záruční i pozáruční servis. Nabízíme také doplňkové služby přidané hodnoty, jakými je půjčovna nových a repasovaných přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky, plnění pneumatik polyuretanovou hmotou RELY® nebo montáž a lisování kol v místě určeném zákazníkem. Moderní, flexibilní a cenově přijatelné služby v oblasti manipulace – to je to, co u nás naleznete. . Působíme na celém území České republiky a Slovenska. Více na www.cemat.cz.
V naší rozsáhlé nabídce naleznete vzdušnicové pneumatiky určené na vysokozdvižné vozíky, stavební a zemědělské pneumatiky, lesnické pneumatiky, OTR pneumatiky, superelastická kola (plná kola), přídavná zařízení, zvedací stoly, pryžové pásy, EM pláště, sedačky, kola a kladky a řadu dalších výrobků.Reference našeho výhradního zastoupení


zastoupeni


Nabídka našich dalších produktů


Vzduchové a superelastické pneumatiky na vysokozdvižné vozíky, pneumatiky na stavební stroje, traktorbagry, smykem řízené nakladače, zemědělské pneumatiky, gumové a ocelové pásy - podvozkové části na bagry, nosné vidlice a přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky, vulkollanová kola na manipulační a důlní techniku, sedačky do vozíků a stavební strojů, pronájem přídavných zařízení, zvedací stoly a plošiny, katalyzátory.Rychlý kontakt
Ing. Martin Křístek
mobil: 603 577 549Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013 Vytvořeno v Eline.