Vyhledávání

Úvod / Michelin

Michelin


Výroba a prodej pneumatik značky Michelin se datuje zpět až k roku 1832, kdy byly položeny základy dnešní tovární výroby. Společnost Michelin má centrálu v Clermont-Ferrand ve Francii a operuje ve více než 170 zemích. Společnost má po celém světě více než 100 tisíc zaměstnanců a provozuje 67 výrobních závodů v 17 na všech kontinentech. Michelin říká, že jeho strategickou vizí je trvale udržitelná mobilita na všech kontinentech, přístup k přepravě pro všechny bez rozdílu a schopnost přepravit jakýkoli náklad. Součástí firmy jsou také výzkumné laboratoře, oddělení vývoje a procesního inženýrství. Takovéto skupiny pracovníků působí v Evropě, Severní Americe i v Asii.

Rozsáhlé portfolio pneumatik Michelin zahrnuje pneumatiky pro každý typ vozidla. Michelin je známý svými silničními pneumatikami, stejně jako pneumatikami pro letadla, jízdní kola, motocykly, zemních stroje, zemědělskou techniku a nákladní automobily.
Firma nabízí také elektronické služby na podporu mobility přes portál ViaMichelin.com a vydává cestovní průvodce, mapy i autoatlasy.

V rozsáhlém portfoliu produktů značky Michelin představují radiální OTR pneumatiky tu nejvyšší kvalitu. Ve své třídě jsou etalonem pro ostatní značky. 
Rychlý kontakt
Ing. Martin Křístek
mobil: 603 577 549Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013 Vytvořeno v Eline.