Vyhledávání

Úvod / CAMSO

CAMSO

 

CAMSO
je celosvětový specialista v oblasti výroby a distribuce off-road pneumatik, kol, gumových pásů, podvozkových systémů a doplňků, under-the-hood plastových dílů a sestav, motorových krytů a také tepelných a vzduchových systémů určený pro oblasti manipulačního průmyslu a dále stavebního, zemědělského, automobilového a obranného průmyslu.

CAMSO působí na trhu s manipulační a stavební technikou již od roku 1958. V roce 2010 vznikla fúzí společností Solideal a Camoplast společnost zastřešující obě tyto firmy s dlouhou tradicí, v roce 2015 byl proces fúze završen změnou jména společnosti na CAMSO a výraznou změnou korporátní identity.

Centrála společnosti sídlí ve městě Magog v Kanadě. Cílem CAMSO je zlepšit a zkvalitnit mobilitu výrobní činnosti na celém světě. Rozsáhlá globální síť spolupracovníků firmy zahrnuje téměř 8 000 specializovaných odborníků. Společnost provozuje moderní R&D centra, její výrobní závody jsou v Kanadě, USA, Evropě a Asii a dále distribuční pobočky na všech kontinentech.

V rámci našeho exkluzivního zastoupení Vám nabízíme produkty všech řad společnosti. Díky naší vzájemné několikaleté spolupráci Vám můžeme v rámci českého trhu nabídnout, v porovnání s konkurencí, vysoce kvalitní produkty za nejlepší ceny.

 


Rychlý kontakt
Ing. Martin Křístek
mobil: 603 577 549Všechna práva vyhrazena Čemat s.r.o. © 2013 Vytvořeno v Eline.